„ IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ”- (rocznik 2011-2012)
FINAŁ WOJEWÓDZKI W KOSZYKÓWCE 3×3 DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W dniu 06.05.2026 roku pierwszy raz w historii POWIATU WIELUŃSKIEGO reprezentacje dziewcząt i chłopców wzięły udział w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3×3. Zawody odbyły się w Skierniewicach. Reprezentacja SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W WIELUNIU zajęła 5 miejsca, zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt. Możliwość rywalizacji wśród 6 najlepszych zespołów w województwie pozwoliła na zdobycie kolejnych doświadczeń boiskowych, które mamy nadzieję, że zaprocentują w kolejnych latach.
Reprezentacja dziewcząt:
Lena Betka, Iga Janczak, Agnieszka Lekki, Anna Wróbel. Trener Robert Duda.
Reprezentacja chłopców:
Maciej Wojtasik, Filip Kazimierski, Oskar Krawczyk, David Jarząbek.
Trener Tomasz Derbis.
Dziękujemy i gratulujemy!!!


